• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Дизель сервіс

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Бажаєте дізнатися вартість

  обслуговування?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Дизель сервіс - картинка слайдера

  Ми проводимо Дизельні послуги наступних брендів

  Бренд - Mercedes
  Бренд - Iveco
  Бренд - Volvo
  Бренд - Daf
  Бренд - Scania
  Бренд - Man
  Бренд - Renault
  Бренд - Volkswagen
  Бренд - John deere
  Бренд - New holland
  Бренд - Cat
  Бренд - Great plains
  Бренд - Case ih
  Бренд - Claas
  Бренд - Htz
  Бренд - Belarus
  Бренд - Hitachi
  Бренд - Toyota
  Бренд - Tcm
  Бренд - Komaisu
  Бренд - Hyndai
  Бренд - Nissan
  Бренд - Mitsubishi
  Бренд - Doosan
  Бренд - Hangcha
  Бренд - Junghein
  Бренд - Daewoo
  Бренд - Liugong

  Наші переваги

  • Великий

   досвід роботи

  • Широкий

   Вибір запчастин

  • Ми працюємо

   на виїзді

  • Сучасне

   обладнення

  • Фіксована

   Ціна роботи

  У вас є питання?

  Надамо технічну підтримку та консультації безкоштовно!

  Потрібна діагностика вашого дизельного транспорту? Наш дизельний центр Прайм Техсервіс надає великий спектр послуг та робіт з ремонту дизелів. Поломка вантажівки або спецтехніки прийшла в повну недієздатність – слід звернутися до нашої компанії. Ми можемо зробити всі можливі види робіт. Усуваємо всі неполадки і гарантуємо стабільну роботу вашого автомобіля надалі. Ви не можете обійтися без постійного транспорту? Необхідно подбати про його стан уже сьогодні. Як часто ви проводите ремонт та діагностику вашого автомобіля? Адже від цього залежить стан вашого автомобіля. Зробимо якісний, швидкий, а головне недорогий ремонт. Ви можете звернутись до нас у будь-якому районі Києва.

  Ремонт вантажівок та спецтехніки – основний профіль дизель сервісу Прайм Техсервіс. Використання найновішого обладнання у поєднанні з висококваліфікованими фахівцями допомагає вирішити навіть найскладніші завдання ремонту з гарантованою високою якістю робіт.

  ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЄ НАШ ДИЗЕЛЬ СЕРВІС:

  Уникнути великих проблем із автомобілем допоможе діагностика. Займає близько півгодини, дозволяє виявити всі проблеми машини на ранній стадії. А у разі поломки, точно встановити причину.

  Своєчасне технічне обслуговування – запорука довгої та безпроблемної експлуатації машини..

  Фахівці нашого сервісу з задоволенням візьмуться за ваш автомобіль, незважаючи на рівень складності роботи. Від діагностики до складних ремонтів двигуна та коробки перемикання передач.

  Можемо відновити машину після серйозної ДТП. Наша компанія усуває перекоси та вирівнює геометрію кузова вашого транспортного засобу.

  Всі ціни на ремонтні роботи уточнюйте у нашому дизель сервісі. Автомобіль - "супутник" життя. Тому варто стежити за станом транспортного засобу та не доводити до серйозних поломок..

  Дизельний сервіс Прайм Техсервіс цінує кожного клієнта. За запитом клієнта можливий виїзд машин для ремонту на місце розташування автотранспорту або вантажний евакуатор для транспортування авто на дизель СТО. У нас на території розташовані їдальня та хостел для комфортного очікування під час ремонту. Усі роботи проводяться відповідно до тих нормативів, із застосуванням сучасного обладнання, а також якісних запчастин. На всі роботи надається гарантія. Звертайтесь!

  Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 1Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 2Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 3Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 4Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 5Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 6Дизель сервіс в Києві та регіоні: ремонт дизеля - фото 7

  Перевірка форсунок

  Перевірка PLD секцій

  Як дістатися до нас