• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Ремонт та обслуговування екскаваторів

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Бажаєте дізнатися вартість

  обслуговування?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Ремонт та обслуговування екскаваторів - картинка слайдера

  Ми проводимо Ремонт наступних брендів

  Бренд - Komaisu
  Бренд - Hitachi
  Бренд - Volvo
  Бренд - Jcb
  Бренд - Cat
  Бренд - Xcmg
  Бренд - Doosan
  Бренд - New holland

  Список послуг з ремонту екскаваторів

  Потрібен ремонт на виїзді?

  або зателефонуйте (067) 246-22-00

  Потрібен ремонт на виїзді? - Картинка машини

  Наші переваги

  • Великий

   досвід роботи

  • Великий

   Вибір запчастин

  • Ми працюємо

   на виїзді

  • Сучасне

   обладнення

  • Фіксована

   Ціна роботи

  У вас є питання?

  Надамо технічну підтримку та консультації безкоштовно!

  Prime Service Company проводить діагностику високої якості та ремонт екскаваторів у Kyiv, а також обладнання для обслуговування. Ви можете бути впевнені у високій якості наших послуг, про що свідчать гарантія та вдячні відгуки наших клієнтів. Багато з них знову звертаються до нас, приєднуйтесь до вас і вас!

  екскаватори можна відремонтувати в нашій базі даних або на території замовника. Вихідні машини оснащені правильним обладнанням та інструментами, що дозволяє нам надавати всілякі послуги на високому рівні. Ви завжди можете зв’язатися з нами, незалежно від складності вашої проблеми. Ми проводимо ремонт та обслуговування гусениць, екскаваторів коліс різних брендів - Komatsu, Volvo, Holland, Caterpillar, Hitachi, JCB, Case, New Hyundai, Doosan та інших.

  Типи ремонту екскаватора

  Ремонт включає такі операції, як розбиральні вузли, дефект, заміна зношених компонентів, складання, регулювання елементів, приведення параметрів у відповідність до заводських показників, тестування в тісних умовах, близьких до реальних умов та багато іншого. Ми також можемо замовити загальний діагноз спеціального обладнання для визначення його стану. Це може знадобитися при покупці вживаного обладнання, до проходження навчання, а також для оцінки загального стану машин при плануванні ремонту.

  Наша компанія надає широкий спектр послуг. Серед них:

  Окрім нинішнього та капітального ремонту різної складності кар'єри та екскаваторів, ми відновлюємо металеві конструкції, відра, рамки, стрілки, редуктор поворотів набагато більше. Ви можете ознайомитись із цінами на послуги в нашому прайс -списку для ремонту екскаваторів Hitachi, Volvo, Hundai, Yumz, ECG, Komatsu та інших.

  Технічне обслуговування включає такі операції, як діагностика технологій, очищення та змащення механізмів та інші процедури підтримки машин у робочому стані.

  Наші переваги

  Велике будівельне обладнання працює в умовах надмірно високих навантажень та своєчасного обслуговування, професійного ремонту та періодичної діагностики.

  Переваги співпраці з нами:

  Усі ремонт, технічне обслуговування та діагностика повинні здійснюватися лише спеціалістами. Це буде підтримувати продуктивність обладнання та забезпечити його ефективну експлуатацію, а також попередить більш серйозні несправності в майбутньому.

  Як дістатися до нас