• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Ремонт та обслуговування маніпуляторів

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Бажаєте дізнатися вартість

  обслуговування?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Ремонт та обслуговування маніпуляторів - картинка слайдера

  Ми проводимо Ремонт наступних брендів

  Бренд - Liebherr
  Бренд - Xcmg
  Бренд - Galuchuna
  Бренд - Hiab
  Бренд - Fassi
  Бренд - Palfinger
  Бренд - Sany
  Бренд - Csm

  Список послуг з ремонту маніпуляторів

  Потрібен ремонт на виїзді?

  або зателефонуйте (067) 246-22-00

  Потрібен ремонт на виїзді? - Картинка машини

  Наші переваги

  • Великий

   досвід роботи

  • Великий

   Вибір запчастин

  • Ми працюємо

   на виїзді

  • Сучасне

   обладнення

  • Фіксована

   Ціна роботи

  У вас є питання?

  Надамо технічну підтримку та консультації безкоштовно!

  Ремонт маніпуляторів у Києві та на виїзді: обслуговування маніпуляторів - фото 1

  Технічні фахівці нашої компанії Прайм техсервіс діагностують та ремонтують крани маніпуляторів у Києві на основі нашої послуги, а також за адресою замовника. Ми працюємо з технікою різних брендів та моделей KMU. Ви гарантовано отримаєте високоякісні послуги, що підтверджується гарантіями з нашої частини.

  Ремонт та обслуговування крана маніпулятора здійснюється за допомогою інноваційного діагностичного обладнання - підставки. Автомобілі для послуги на ON -Site оснащені всім необхідним обладнанням та інструментами для професійного та швидкого ремонту. Ми також можемо замовити комплексний діагноз технології - корисна послуга з попередньою підготовкою машини, придбання вживаної техніки, а також для проведення повної оцінки технічного стану машини.

  Ремонт маніпулятора - типи робіт

  Маніпуляторний кран - це спеціальне обладнання, яке поєднує в собі рухомий кран та вантажний автомобіль для транспортування товарів. Ремонт та обслуговування маніпулятора потребують залучення фахівців, які знайомі з особливостями функціонування гідравлічних систем.

  Фахівці компанії Прайм техсервіс відремонтують KMU різної складності. У більшості випадків несправність компонентів та механізмів машини пояснюється порушенням правил експлуатації або природного зносу. Наступні типи послуг найбільше потребують:

  Перед початком ремонту проводиться робота для визначення технічного стану машин за допомогою спеціального діагностичного обладнання. Після закінчення діагностичних операцій найбільш оптимальне рішення визначається для усунення несправностей. Далі визначається набір необхідних робіт. Усі питання та нюанси раніше узгоджені з замовником.

  Ремонт маніпуляторів - переваги професійних послуг

  Маніпуляторний кран - один з найефективніших типів спеціального обладнання. Для забезпечення тривалої та безперебійної роботи автомобіля потребує догляду. Своєчасне обслуговування, професійний ремонт допоможе продовжити тривалість експлуатаційного періоду спеціального обладнання та попередить непередбачені ситуації.

  Наші переваги:

  Спеціальне обладнання працює у високих навантаженнях завжди. Незважаючи на те, що крани маніпуляторів мають високий запас безпеки, будь -яка машина може вийти з ладу. Своєчасне усунення проблем і регулярно потім уникає або значно зменшує витрати на ремонт у майбутньому. Зверніться до нашої компанії незалежно від рівня складності вашої проблеми. З нами ви заощадите час та витрати на відновлення вашої техніки!

  Як дістатися до нас