• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Наплавлення і розточка

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Бажаєте дізнатися вартість

  обслуговування?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Технологія наплавлення і розточки

  Далі

  Наші переваги

  • Великий

   досвід роботи

  • Широкий

   Вибір запчастин

  • Ми працюємо

   на виїзді

  • Сучасне

   обладнення

  • Фіксована

   Ціна роботи

  Потрібен ремонт на виїзді?

  або зателефонуйте (067) 246-22-00

  Потрібен ремонт на виїзді? - Картинка машини

  ВІДНОВЛЕННЯ ЗНОШЕНИХ ОТВОРІВ МЕТОДОМ РОЗТОЧКИ І НАПЛАВКИ

  Сто для вантажівок та спецтехніки Прайм Техсервіс надає своїм клієнтам унікальну та нову послугу з ремонту зношених та розбитих отворів, посадкових місць та їх торцевих поверхонь. Технології, що використовуються в процесі роботи, можуть відновити пошкоджені з'єднання практично будь-якої складності (зносу) і значно продовжують термін експлуатації відремонтованих елементів..

  Відновлення отворів наплавкою здійснюватиметься до їх початкових розмірів, що дозволяє надалі використовувати оригінальні додаткові деталі. Наприклад, пальці, втулки, підшипники, пильовики, сальники, ущільнення тощо.

  Ремонтні роботи з відновлення можна проводити на території СТО або на виїзді, за місцем знаходження техніки!

  ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАПЛАВКИ ТА РОЗТРОЧКИ

  У своїй роботі СТО Прайм Техсервіс завжди використовує лише перевірених виробників із якісним обладнанням. Обладнання для наплавлення та розточування не виключення, досвідченим шляхом керівництво та співробітники відібрали найкращого – італійську компанію SirMeccanicaS.p.A. Їхнє обладнання може відновити отвори діаметром від 25 мм до 400 мм.

  Наплавлення і розточка - фото 1Наплавлення і розточка - фото 2

  НАВЧАННЯ І ПРАКТИКА ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ

  Для навчання та практики були відібрані найкваліфікованіші співробітники СТО Прайм Техсервіс, що дозволило їм отримати відповідні сертифікати та численні подяки від клієнтів. Співробітники Прайм Техсервіс зможуть відновити найскладніші деталі якісно та вчасно! 

  ТЕХНОЛОГІЯ НАПЛАВЛЕННЯ І РОЗТОЧКИ

  Ремонт складається з відновлювального наплавлення металу на зношених або пошкоджених поверхнях з використанням технології автоматичного зварювання суцільним дротом у середовищі захисних газів і подальше розточування до необхідних розмірів.

  Всі етапи ремонту проводяться за допомогою портативного розточувально-наплавного обладнання, яке кріпиться безпосередньо на деталь або компонент, що ремонтується. Відремонтовані таким чином деталі та компоненти набувають не тільки початкових геометричних розмірів отворів у з'єднаннях та зчленуваннях, а й механічних властивостей відновлених поверхонь: твердість, міцність, зносостійкість тощо.

  Завдяки своїй точності, якості та універсальності ця технологія визнана однією з найбільш використовуваних у світі, а для власників бізнесу це чудова можливість постійної експлуатації спецтехніки та промислового обладнання з максимальним навантаженням.

  СТО ПРАЙМ ТЕХСЕРВІС МОЖЕ ВІДНОВИТИ І ВІДРЕМОНТУВАТИ:

  ПЕРЕЛІК ВИКОНАННИХ РОБОТ З РОЗТОЧКИ І НАПЛАВКИ:

  У процесі виконання робіт забезпечуємо:

  Для якісного та своєчасного виконання робіт у Прайм Техсервіс є все необхідне обладнання та запчастини. Для виїзного ремонту в нашому автопарку є обладнані машини для ремонту спецтехніки та професійна бригада слюсарів.

  Наплавлення і розточка - фото 1Наплавлення і розточка - фото 2Наплавлення і розточка - фото 3Наплавлення і розточка - фото 4Наплавлення і розточка - фото 5Наплавлення і розточка - фото 6

  НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  1. Велика площа приміщення вантажного автосервісу дозволяє обслуговувати багато автомобілів одночасно. Вам не доведеться чекати у черзі.
  2. Нове обладнання. Станція технічного обслуговування Прайм Техсервіс відкрита у 2019 році. Тому все обладнання недавно куплене і ще не встигло зноситися.
  3. Команда професіоналів. Незважаючи на те, що станція нещодавно відкрита, персонал має багаторічний досвід роботи та вузьку спеціалізацію. Кожен займається лише своєю справою та не відволікається на сторонні завдання.
  4. Виїзний сервіс з необхідним обладнанням та командою співробітників
  5. На території вантажного СТО Прайм Техсервіс є готель та їдальня.
  6. Власний вантажний евакуатор.

  Залишилися питання – звертайтеся! 

  Як дістатися до нас