• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Ремонт та обслуговування бульдозера

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Бажаєте дізнатися вартість

  обслуговування?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Ремонт та обслуговування бульдозера - картинка слайдера

  Ми проводимо Ремонт наступних брендів

  Бренд - Cat
  Бренд - Komaisu
  Бренд - Hitachi
  Бренд - Shantui
  Бренд - Hyndai
  Бренд - John deere
  Бренд - New holland
  Бренд - Yto

  Список послуг з ремонту бульдозера

  Потрібен ремонт на виїзді?

  або зателефонуйте (067) 246-22-00

  Потрібен ремонт на виїзді? - Картинка машини

  Наші переваги

  • Великий

   досвід роботи

  • Великий

   Вибір запчастин

  • Ми працюємо

   на виїзді

  • Сучасне

   обладнення

  • Фіксована

   Ціна роботи

  У вас є питання?

  Надамо технічну підтримку та консультації безкоштовно!

  Ремонт бульдозера на виїзді: ремонт капіталу бульдозерів у Києві та регіоні - фото 1

  Бульдозер - один з найпопулярніших видів спеціального обладнання. Для будівельних робіт він незамінний, оскільки він використовується для різних видів робіт, наприклад, ґрунтових робіт, очищення будівництва районів із сміття та снігу та багато іншого. Навіть ці незамінні помічники в будівельних робіт іноді виходять з ладу. STO для вантажних автомобілів та спеціального обладнання Прайм техсервіс - це ремонт та підтримка бульдозерів будь -якої складності. Ми ремонтуємо такі марки бульдозерів:

  Звичайно, ви можете продовжити термін служби спеціального обладнання. Для цього ми рекомендуємо дотримуватися наступних правил роботи:

  Відповідність усім вищезазначеним рекомендаціям продовжить життя бульдозера, однак, неможливо зробити без зриву. З часом будь -яка техніка розробляє свій ресурс, а її вузли та деталі потребують заміни. Тому важливо довірити ремонт бульдозерів професіоналам. У сервісі компанії Prime, спеціалісти працюють, які змогли накопичити багатий досвід, який дозволяє швидко та успішно впоратися навіть із передовими випадками. Наші співробітники зможуть відремонтувати смітник бульдозера після того, як машина була використана для інших цілей. Або, наприклад, відремонтуйте гусениці бульдозера, якщо доріжка пошкоджена Off -Road.

  STO Прайм техсервіс надає послуги для ремонту бульдозерів на дорозі в Києві та регіоні. У нас є сучасне обладнання та великий склад запасних частин, а коробки для ремонту оснащені найновішими інструментами та можуть забезпечити повний спектр спеціальних послуг з ремонту обладнання.

  Під час ремонту ми дотримуємось стандартизованої технології ремонту, ми робимо діагностику високої тоці. Персонал інженерів швидко визначає та усуває проблеми. Так що спеціальне обладнання не простоює в розпорядженні відвідувальної бригади декількох службових автомобілів. Для всіх робочих та запасних частин Prime, технічна служба надає гарантію.

  Ремонт бульдозера в ПРАЙМ ТЕХСЕРВІС

  Ви можете замовити послугу виходу по телефону +38 (067) 246-22-00. Після роз'яснення деталей щодо проблеми, яка виникла, команда та автомобіль, що відвідує швидкий ремонт, будуть обладнані.

  Якщо ремонт у місці неможливе, то бульдозер буде евакуйований на територію службової станції, а ремонтні роботи будуть проведені в наших ремонтних магазинах. На території основної служби є їдальня, гуртожиток та велика парковка.

  .

   

  Як дістатися до нас