• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Вантажний буксир

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Хочете знати вартість

  Евакуатор?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Вантажний буксир - картинка слайдера

  евакуація автомобіля в будь -який час доби

  Якщо ви є власником вантажівки, ви добре усвідомлюєте, що своєчасний ремонт допоможе уникнути серйозних зривів, але якщо транспорт не буде в дорозі, це буде досить важко відвезти його на станцію обслуговування. У такій ситуації розумно звертатися до організації ремонту, яка забезпечить вантажний вантажний вантажний вантажний вантажник. Евакуація вантажних автомобілів без використання спеціальних автомобілів неможлива - така техніка має велику вагу, і не кожна машина здатна впоратися з цим завданням.

  Вантажний евакуатор: послуги буксирування для вантажних автомобілів та спеціального обладнання цілодобово - фото 1

  Професійні рішення для евакуації вашої вантажівки

  Наша компанія спеціалізується на галузі ремонту автомобілів, тому ми продумали всі нюанси відновлення такого транспорту. Перш за все, ви можете замовити вантажний вантажний вантажівки, який букситься зламаний автомобіль для службової станції. Послуги вантажного вантажного автомобіля з професійним супровідним працівником є оптимальним рішенням для кожного клієнта. Зламана вантажівка прикріплена до спеціальної платформи, і ви можете не хвилюватися, що під час перевезення обладнання буде завдано певної шкоди.

  Переваги нашого евакуатора для вантажних автомобілів:

  Евакуація вантажного транспорту досвідченими працівниками нашої послуги - це перший крок до повного відновлення обладнання. Наша компанія ремонтувала вантажівку, і майстри обслуговування працюють з різним обладнанням цієї мети вже кілька років. Отже, ви можете замовити капітальний ремонт вантажівки чи вантажівки в Україні та зателефонувати на буксирування для вантажних автомобілів, що дозволяє компетентним фахівцям виконувати всі етапи відновлення та замінити відпрацьовані компоненти. Транспортування об'ємного обладнання здійснюється відповідно до встановлених правил та вимог безпеки. Машина фіксується на вантажній платформі за допомогою спеціальних кріплень і в цій формі транспортується до місця ремонту.

  Вартість вантажного вантажного автомобіля залежить від того, яку техніку потрібно перевозити та наскільки вона від сотень. Спеціальне обладнання потрапляє в ремонтну майстерню, де проводиться комплексна діагностика. Після цього майстри вибирають методи відновлення та визначають деталі, які необхідно замінити. Після складання детального звіту для реставраційної роботи формується цінник - кожне замовлення аналізується індивідуально, оскільки без ретельного огляду неможливо визначити точну причину зриву.

  Чому слід зв’язатися з нами

  Служба друку Прайм техсервіс вже багато років працює з вантажним та спеціальним транспортом. Ми створили сучасну інфраструктуру відповідно до світових стандартів та обладнали ангар для ремонту, яка вміщує велику кількість автомобілів. Професійні майстри постійно працюють під вдосконаленням своєї кваліфікації та вивчають нові способи відновлення вантажного обладнання від різних виробників. У нас є власний евакуатор важких транспортних засобів, тому ми можемо зробити ремонт відразу після отримання заявки, і вам не потрібно самостійно шукати способи транспортування обладнання до станції обслуговування. Наша компанія пропонує повний спектр послуг з ремонту для роботи з вантажами та спеціальним транспортом - експерти принесуть обладнання на послугу, проводити діагностику, вибирати та замовити деталі, які потрібно замінити. Ви можете очікувати кінця ремонту вашого автомобіля, не залишаючи нашої послуги: у нас є всі умови для хорошого відпочинку водіїв - їдальня зі смачними, гарячими стравами та гуртожитком, де ви можете отримати достатньо сну і отримати сили. < /p>

  Завдяки прямій доставці виробників ми пропонуємо оригінальні запчастини за вигідними та доступними цінами. Ви можете вивчити прайс-лист для ремонту вантажівок та порівняти його з подібними пропозиціями від інших Stos-You негайно помітить різницю. Ми даємо гарантію повністю відновити продуктивність обладнання для важкого завантаження, і ми беремо роботу з автомобілями будь -якої марки та моделі.

  Потрібна допомога на дорозі - зателефонуйте до основної технічної служби

  Як дістатися до нас