• Про нас
 • Оренда маніпуляторів
 • Проведення техоглядів
 • Сервіс із виїздом
 • Евакуатор
 • Мийка
 • Контакти
 • (067) 246-22-00

  Працюємо по всій Україні!

  Час роботи:

  Пн - Пт 8:00-17:00, Сб 9:00-13:00

  Ремонт та обслуговування ножничного підйомника

  Наш досвід та найновіше обладнання дозволить професійно виконати ремонт будь-якої складності!

  Бажаєте дізнатися вартість

  обслуговування?

  Наш менеджер передзвонить і проконсультує з усіх питань, що цікавлять.

  Ваші дані в суворій конфіденційності

  Ремонт та обслуговування ножничного підйомника - картинка слайдера

  Ми проводимо Ремонт наступних брендів

  Бренд - Toyota
  Бренд - Tcm
  Бренд - Daewoo
  Бренд - Komaisu
  Бренд - Nissan
  Бренд - Mitsubishi
  Бренд - Linde
  Бренд - Doosan

  Послуги ремонту ножничного підйомника

  Потрібен ремонт на виїзді?

  або зателефонуйте (067) 246-22-00

  Потрібен ремонт на виїзді? - Картинка машини

  Наші переваги

  • Великий

   досвід роботи

  • Великий

   Вибір запчастин

  • Ми працюємо

   на виїзді

  • Сучасне

   обладнення

  • Фіксована

   Ціна роботи

  У вас є питання?

  Надамо технічну підтримку та консультації безкоштовно!

  Ремонт та обслуговування ножничного підйомника - фото 1

  Сучасне підйомне обладнання, яке сьогодні використовується в магазинах з ремонту автомобілів, дорого, але відрізняється чудовими технічними характеристиками, завдяки якому ви можете виконати широкий спектр завдань. Для того, щоб такі механізми тривалий час працювали безперебійно, важливо забезпечити їм компетентне обслуговування та своєчасне відновлення у разі несправностей. Це досить важко зробити без спеціального інструменту та зусиль досвідчених майстрів, а тому не тільки самостійно, але й вдається до послуг непідготовленого персоналу служби автомобілів, цього не можна зробити в будь -якому випадку. Основна небезпека некваліфікованої роботи полягає в тому, що врешті -решт ви можете зіткнутися з необхідністю здійснити дорожчий ремонт або повністю отримати серйозну травму виробництва.

  Особливої уваги в цьому плані заслуговують підйомники-ножиці, які бувають:

  Незважаючи на те, що всі виробники підйомників ножиць намагаються випускати їх спочатку надійними і довговічними, як і будь-якому іншому механізму їм властиво час від часу виходити з ладу. Ремонт подібних пристроїв досить складний, проте майстра з цим просто справляються.

  Чому б не провести ремонтні роботи в цьому випадку самостійно? Справа в тому, що підйомне обладнання, включаючи ножничного підйомника, належить до категорії методик високого ризику. Їх операція можлива лише тоді, коли вони перебувають у абсолютно хорошому стані. Навіть найменші проблеми в роботі таких механізмів є потенційно небезпечними, внаслідок чого ефективність роботи не тільки знижується, але й ймовірність пошкодження підвищених товарів та травми робітників та операторів.

  збільшується.

  Виконаний ремонт підйомників -це своєрідний ключ до тривалої безпечної роботи цих складних конструкцій. Помилка може виникнути найнесподіванішим моментом, якщо з’являться принаймні незначні підозри на неправильну роботу однієї з систем, вам слід терміново зв’язатися з фахівцями. Тільки вони здатні визначити причину розбиття такої конкретної методики, вони знають усі тонкощі структури та ремонтні особливості.

  Як правильно визначити несправність

  Зрозуміти, що з витягом ножичного типу щось не так, можна за певними проявами. Найпоширенішими серед них є:

  Якщо ці чи будь-які інші нетипові прояви мають місце, то професійним майстрам слід звертатися негайно. Вони в найкоротші терміни оглянуть підйомник ножів безпосередньо на об'єкті для того, щоб визначити, чи можливо відремонтувати його тут же або для цього механізм доставляється в ремонтний цех.

  Які маніпуляції проводяться як частина ремонтних робіт

  Коли йдеться про ремонт підйомників ножиць, майстри виконують:

  Перевага професійного ремонту також полягає в тому, що майстри нашої компанії використовують лише оригінальні запчастини на роботі та надають гарантію.

  Нашою компанією звертаються як ті, хто планував ремонт заздалегідь, так і ті, кого розбивка знайшла в найнесподіваніший момент, наприклад, на шляху. Наші експерти ніколи не відмовляться від допомоги, тут знайдеться правильна коробка для ремонту. Замовник Сервісу завжди зустрінеться з гарячим обідом або вечерею в їдальні та надасть можливість відпочити в гуртожитку, що особливо зручно для тих, хто вночі стикається з несправністю транспортного засобу.

  Як дістатися до нас